Послуги «DELIVERY»

Перевезення по Україні

icon

Склад-Склад

icon
 • Компанія «Delivery» здійснює транспортування вантажу зі складу, що розташований в місті відправника, на склад, що розташований в місті одержувача.
 • Клієнти компанії здійснюють відправлення та одержання в представництвах.
icon

Двері-Склад

icon
 • Компанія «Delivery» здійснює доставляння вантажу з адреси, названої відправником, на склад, що розташований в місті одержувача. Про необхідність забирання вантажу представником компанії, відправник повинен заздалегідь повідомити менеджера телефонним дзвінком або оформити заявку, шляхом заповнення форми онлайн на сайті.
 • Видача вантажу одержувачу здійснюється в представництві. Забирання вантажу з зазначеної адреси – це окрема послуга, що оплачується згідно з тарифами компанії «Delivery».
icon

Склад-Двері

icon
 • Компанія «Delivery» постачає вантаж зі складу, що розташований в місті відправника, на адресу одержувача, що була зазначена відправником під час заповнення заявки. Менеджер компанії зателефонує одержувачу та узгодить з ним зручний час.
 • Доставляння за зазначеною адресою в місті одержувача – це окрема послуга і оплачується вона додатково.
icon

Двері-Двері

icon
 • Компанія «Delivery» здійснює доставляння вантажу між адресами відправника та одержувача. Про необхідність доставляння до дверей одержувач повинен повідомити співробітнику по телефону, або шляхом заповнення онлайн форми на офіційному сайті. Він же зазначає адресу одержувача, якого повідомлять по телефону про прибуття вантажу, а також для узгодження часу.
 • Забирання та доставляння вантажу за адресою сплачуються додатково.

Послуги компаній

icon

Міжнародні перевезення

icon

Міжнародні перевезення здійснює компанія «Делівері інтернешнл». Більш детально ознайомитися з послугами компанії ви можете за посиланням.

«Делівері інтернешнл» здійснює міжнародне доставляння будь-якого вантажу, до будь-якої точки світу. Особливо вигідні доставляння збірних та невеликих вантажів.

 • Автомобільним транспортом;
 • Авіаційним транспортом;
 • Залізничним транспортом;
 • Морськими контейнерами.

Послуги доступні фізичним, юридичним особам, а також приватним підприємцям. Наші клієнти отримують повний комплекс транспортно-логістичних та митно-брокерських послуг, а також послуг зі страхування вантажів. Фізичним особам ми пропонуємо міжнародне доставляння особистих речей авіа- та автотранспортом.

 • Переваги міжнародного доставляння з «Делівері інтернешнл»
 • Доставляння може бути здійснене практично до будь-якого пункту призначення
 • Доставляння різними видами транспорту
 • Доставляння вантажів будь-яких габаритів, об’єму та ваги
 • Надання митно-брокерських послуг
 • Надання страхових послуг
 • Контроль місцезнаходження вантажу
 • Лояльна цінова політика та тверді тарифи

Якщо ви бажаєте перевезти вантаж, отримати вартість перевезення та умови надання послуги, отримати консультацію, зв’яжіться з нашими спеціалістами. Просто наберіть номер +38 (067) 557-88-74 та поставте ваші запитання

Також ви можете розмістити заявку на сайті або напишіть нам через форму зворотного зв’язку, вказавши свій номер телефону та суть питання. Ми надамо вам максимальне сприяння та дамо відповіді на будь-які ваші запитання стосовно міжнародного доставляння вантажів.

icon

Індивідуальне страхування

icon

З метою зменшення можливих матеріальних збитків наших клієнтів з серпня 2012 року компанія «Делівері», разом зі страховою компанією «Кворум», розробила та запровадила спеціальну програму індивідуального страхування вантажів. Більш детально ознайомитися з послугами компанії “Кворум” ви можете за посиланням.

Послуга індивідуального страхування вантажу в ТОВ «Делівері» надається будь-якому клієнту, який висловив бажання застрахувати свій вантаж, на наступних умовах: при доставлянні вантажів територією України: до 999, 99 грн — 8 грн; від 1 000 грн до 4 999, 99 грн — 0,7%; від 5 000 грн до 149 999, 99 грн — 0,45%; від 150 000 грн та вище — 0,65%. 1,05% — в обов’язковому порядку при відправленні вантажу в/з представництв Компанії у міста, де йдуть активні бойові дії, а також в радіусі 50 км від цих міст. Вантаж може бути застрахований безпосередньо при його відправленні – клієнту необхідно заявити про своє бажання застрахувати вантаж та заявити вартість вантажу. Або клієнт може укласти генеральний договір страхування, наявність якого дозволяє страхувати всі вантажі, що відправляються, за умови зазначення вартості вантажу на момент відправлення. Якщо вартість вантажу не зазначається – вантаж не страхується та страховий збір не стягується.

Для забезпечення збереження вантажу під час перевезення велике значення має пакування. Наявність та відповідність пакування вантажу має особливе значення й при його страхуванні. Компанія «Делівері» велике значення надає пакуванню, яке забезпечує цілісність вантажу та його безпечне перевезення. Для транспортування вантажів на представництвах використовуються металеві та дерев’яні контейнери, гофроящики, сендвічпанелі, палетування та допакування вантажів. Ми зацікавлені в тому, щоб пакування було надійним та забезпечувало максимальну безпеку вантажу, що перевозиться. Адже це може значно знизити ризики, а відповідно, зменшити вартість страхування для постійного клієнта, що дозволить і страхувати товари, що перевозяться, і заощадити на страхових внесках.

Компанія «Делівері» продовжує працювати над підвищенням безпеки при перевезеннях вантажів, а також над мінімізацією витрат для клієнтів при індивідуальному страхуванні вантажів, та впевнені, що у майбутньому ми ще не один раз зможемо зацікавити багатьох наших клієнтів новими пропозиціями та додатковими послугами.

icon

Фрахт автомобілів

icon

Фрахт автомобілів здійснює компанія «DelTruck». Більш детально ознайомитися з послугами компанії ви можете за посиланням.

DelTruck – це сучасний безпечний та завжди надійний спосіб перевезти велику партію вантажу, при якому кожний етап процесу знаходиться під Вашим контролем, чи то буде замовлення машини, навантаження або перевезення. Вантаж потрапить до потрібного місця в точний термін, та за це Ви сплачуєте досить прийнятну ціну.

Чому перевезення партій вантажів з DelTruck – Ваше найкраще рішення?

Тому, що DelTruck – це новий етап розвитку послуг з повного фрахту, які раніше надавались під брендом Delivery-Auto компанією «Делівері», провідною компанією з перевезення вантажів в Україні.

Тому, що цю послугу розробили за всіма сучасними стандартами безпеки та надійності.

Тому, що успіх наших клієнтів – наша головна цінність.

Тому, що у нас завжди є весь необхідний ресурс для забезпечення дійсно грамотного та якісного перевезення.

Тому, що сотні клієнтів DelTruck вже переконались у вірності свого вибору.

Довірте Ваш вантаж компанії з високим рівнем надійності при перевезеннях, та Ваш бізнес буде працювати без додаткових ускладнень. Довірте нам постійне перевезення великих партій вантажу та переконайтесь у тому, що партнерство з професіоналами завжди результативне, ефективне та приємне.

Додаткові послуги

icon

Адресні забирання/доставка вантажу

icon

Автоматичне повернення вантажу

icon

Автоматичне повернення вантажу — це можливість автоматичного повернення вантажу в разі відмови Отримувача забирати вантаж. Вантаж буде повернуто на відділення з якого був відправлений вантаж через певний термін затверджений Відправником.

  Послугою можуть скористатися клієнти:

 • Юридичні особи на підставі договору надання транспортно- експедиційних послуг (ТЕП) та листа на підключення послуги «Автоматичне повернення вантажу»;
 • Фізичні особи, на підставі заключення договору ТЕП та листа на підключення послуги Автоматичне повернення вантажу».

  Особливості надання послуги «Автоматичне повернення вантажу»:

 • Повернення вантажу відбувається через формування квитанції з типом «Переадресація», оплата за перевезення тарифікується відповідно до стандартів переадресованного вантажу;
 • Вартість послуги «Автоматичне повернення вантажу» для клієнтів – 0 грн;
 • Заборонено використання послуги «Переадресація» квитанцій між містами при наявності активної послуги «Автоматичне повернення вантажу».

  Як підключити послугу «Автоматичне повернення вантажу»:

 • підписати договір надання транспортно-експедиційних послуг (ТЕП);
 • надати Лист з проханням підключити послугу «Автоматичне повернення вантажу» та зазначити кількість днів (до 7 днів) для повернення вантажу на склад-відправлення.

Зразок листа

icon

Пакування вантажу

icon

Компанія «Delivery» з великою відповідальністю відноситься до цілісності довіреного їй вантажу. Пакування – це один з факторів, що впливає на цілісність вантажу в процесі транспортування. Тому до питання пакування речей, що пересилаються, в нашій компанії підходять дуже уважно.

Ми використовуємо пакувальний матеріал восьми видів, що відрізняються між собою розмірами, матеріалами та рівнем жорсткості. В залежності від типу транспортованого вантажу ми обираємо відповідний пакувальний матеріал та узгоджуємо його використання з клієнтом. З видами пакувального матеріалу, що використовується нами, ви можете ознайомитись в таблиці, наведеній нижче. Тут же знаходиться інформація про те, до яких типів вантажів застосовується кожен конкретний вид пакування.

Компанія «Delivery» також працює з негабаритними вантажами та пропонує своїм клієнтам варіанти індивідуального пакування.

Ми гарантуємо, що відправлені нами речі надійдуть до одержувача у повній цілості.

З тарифами на пакування ви можете ознайомитись за посиланням.

icon

Повернення тари та документів

icon

Якщо ваша компанія не має представництв в регіонах, а порядок в первинній документацій – вкрай важливий момент в її роботі, ми готові надати вам допомогу. Транспортна компанія «Delivery» пропонує вашій увазі послугу з повернення документів.

Замовити її дуже просто. Досить повідомити нашому менеджеру про те, що ви бажаєте отримати копію угоди, ТТН, довіреності або інших документів, підписаних одержувачем, а решту ми зробимо за вас. Спеціалісти «Delivery» потурбуються про те, щоб людина, що прийшла за вантажем, підписала необхідні документи та вони були надіслані на вашу адресу. Таким чином, відправляючи вантаж, ви найближчим часом зможете отримати до рук необхідні вам папери. Тривалість зворотного доставляння документів залежить від віддаленості пункту призначення.

Послуга повернення документів – це можливість для кожного підприємця здійснити ефективний та правильний документообіг в своїй компанії. З нами – ви заощаджуєте час, нерви та гроші.

Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу на те, що цю послугу ви зможете замовити лише в тому випадку, якщо оформлюєте доставляння вантажу.

Якщо ви відправляєте вантаж в палетах, ми, за необхідності, можемо здійснити їх повернення.

З тарифами на повернення документів та палет ви можете ознайомитись за цим посиланням.

icon

Інформаційні послуги

icon

Якщо у вас виникла необхідність в копії акта одержання багажу, ми будемо раді вам допомогти.

Для видачі цього документу відправте свою заявку, зазначивши в ній номер квитанції, одним з
наведених способів

Термін оброблення заявки становить 14 днів.

Подати заявку може як відправник, так і одержувач вантажу.

icon

Заборона на видачу вантажу

icon

Заборона на видачу вантажу – це додаткова послуга, яка забороняє видачу вантажу без безпосереднього дозволу відправника.

Послугою можуть скористатись як фізичні так і юридичні особи.

Як встановити або зняти «Заборону видачі» по квитанції?

 • Через мобільний додаток. У головному меню зайдіть у потрібну квитанцію, у верхньому правому кутку натисніть на олівець, оберіть пункт «Заборона видачі» та введіть код підтвердження з SMS.
 • В особистому кабінеті. У розділі «Квитанцій» перейдіть в Журнал квитанції та оберіть потрібну квитанцію. Перейдіть у режим редагування, оберіть пункт «Заборона видачі» та введіть код підтвердження з SMS.
 • У відділенні. При оформленні квитанції скажіть оператору відділення, що бажаєте встановити заборону на видачу вантажу. Потрібно надати номер телефону Відправника та дані одного з документів: паспорт, id-картка, закордонний паспорт або водійське посвідчення.
 • Через заяву. Відправник пише заяву направляє на електронну пошту office@delivery-auto.com.ua .
  Якщо заява подається фізичною особою, то обов'язково додається документ: паспорт, id-картка, закордонний паспорт або водійське посвідчення (одним фото або сканкопією з заявою).
  Якщо заява подається юридичною особою – заява складається на фірмовому бланку, яка є завірена підписом та печаткою юридичної особи.
  Зразок заяви

Встановлення та зняття послуги відбувається у однаковому порядку.

Зверніть увагу, що додати дану послугу можна при будь-якому статусі квитанції, окрім «Видана» та «Кур’єр на доставці».

Як дозволити або заборонити огляд вантажу по квитанції з «Забороною видачі»?

 • Через мобільний додаток. У головному меню зайдіть у потрібну квитанцію, у верхньому правому кутку натисніть на олівець, оберіть пункт «Огляд вантажу» та потрібно підтвердити вашу дію.
 • В особистому кабінеті. У розділі «Квитанцій» перейдіть в Журнал квитанції та оберіть потрібну квитанцію. Перейдіть у режим редагування, оберіть пункт «Огляд вантажу», та потрібно підтвердити вашу дію.
 • Через заяву. Відправник пише заяву з дозволом на огляд вантажу за номером квитанції і направляє на електронну пошту office@delivery-auto.com.ua .
  Якщо заява подається фізичною особою, то обов'язково додається документ: паспорт, id-картка, закордонний паспорт або водійське посвідчення (одним фото або сканкопією з заявою).
  Якщо заява подається юридичною особою – заява складається на фірмовому бланку, яка є завірена підписом та печаткою юридичної особи.
  Зразок заяви

Дозвіл та заборона огляду відбувається у однаковому порядку.

Зверніть увагу, що дозвіл або заборона огляду вантажу доступна тільки після підключення послуги «Заборона видачі». У інших випадках дана можливість не є доступною.

Особливості надання послуги Адресної доставки вантажів при «Забороні видачі»:

 • огляд вантажу Отримувачем проводиться у відділенні отримання;
 • адресна доставка можлива тільки після зняття «Заборони на видачу» Відправником;
 • після зняття «Заборони на видачу» адресна доставка буде здійснена протягом 24 годин, окрім випадків перенесення дати за бажанням клієнта.

Інші послуги

icon

Рекламні послуги

icon

Компанія Делівері активно розвивається в корпоративному секторі, щомісячно 150 000 клієнтів відправляють та отримують вантаж на наших представництвах по всій Україні.

Наша компанія орієнтується на бізнес наших клієнтів та допомагає його розвивати, оптимізувати та збільшувати.

Для зручності просування товарів та послуг на представництвах компанії розміщені стійки для рекламної продукції. Ви завжди можете інформувати своїх клієнтів стосовно пропонованих товарів, послуг, новинок та знижок. Інформацію Ви можете надати за допомогою візитівок, буклетів, листівок, брошур, комерційних пропозицій.

Компанія Делівері завжди готова підтримати бізнес клієнтів та розмістити інформацію про Вас та Ваші послуги як у форматі рекламних стійок, так і в індивідуально розробленому форматі.

Бізнес партнери завжди налаштовані на спільний розвиток та успіх.

icon

Відповідальне зберігання

icon

Відповідальне зберігання вантажу - це готове рішення для зберігання та супроводу вантажів. Оптимізуйте витрати на будівництво чи оренду площі складських приміщень, охорону, персонал. Сплачуйте лише за місце, що займає ваш товар, та користуйтесь усім спектром послуг компанії на представництвах Delivery.

  Переваги використання послуг відповідального зберігання компанією Delivery:

 • на всіх складах встановлено сигналізацію з виведенням на пункти охорони;
 • наявність навантажувально-розвантажувальної техніки;
 • склади компанії знаходяться у безпосередній близькості від основних трас, зі зручними під’їзними шляхами;
 • склади обладнані під зберігання різних типів вантажів, у тому числі великих, важких та об’ємних;

  Додаткові послуги відповідального зберігання які містить у собі наша пропозиція:

 • навантажувально-розвантажувальні роботи;
 • упаковування вантажу для зберігання та перевезення;
 • адресне забирання та доставляння товару;
 • індивідуальне страхування вантажу на період перевезення та зберігання;
 • розміщення робочого місця для вашого співробітника. Підведення електроживлення та інтернету входить у ціну за м².

Послуга доступна для юридичних та фізичних осіб.

Доступні площі та тарифи можете знайти на сторінці послуги «Відповідальне зберігання вантажу».

icon

Надання персонального менеджера

icon

Для активних клієнтів, які здійснюють відправлення або отримання вантажу понад 5 т щомісяця, Компанія «Delivery Group» надає спеціальні умови обслуговування, а саме послуги персонального менеджера.

Закріплений за Вашою компанією персональний менеджер допоможе Вам у вирішенні будь-яких поточних питань, що стосуються співробітництва з Delivery Group. Дізнатись номер телефону та email персонального менеджера можливо в особистому кабінеті або в мобільному додатку.

Відправляйте та отримуйте ще більше перевезень з Delivery Group та скористайтесь спеціальними умовами обслуговування.

icon

Розробка галузевих рішень

icon

Для якісного перевезення вантажу необхідно дотримуватись умов надійного пакування. Для того, щоб вантаж прийшов цілим та неушкодженим, пакування має відповідати індивідуальним та галузевим потребам. Цей факт підвищив необхідність розробки галузевих варіантів економічного пакування, основна мета – функціональність та комерційна привабливість для клієнтів. Компанія

Делівері пропонує широкий вибір пакувального матеріалу та галузевого пакування, які дозволяють зробити оптимальний вибір безпосередньо для вашої продукції. Використання галузевого пакування дозволить мінімізувати ризики при транспортуванні крихкого вантажу.

На сьогодні широко затребувані 2 види галузевого пакування:

«Сендвіч панель» - жорстке пакування, що дозволяє зберегти вантаж при транспортуванні. Вантаж з двох боків пакується листами двошарового гофрокартону та OSB плитами, конструкція скріплюється стяжними стрічками, що дозволяє максимально убезпечити вантаж під час перевезення.

В одній сандвіч-панелі вміщується 5 дверей.

«Меблевий контейнер» - жорсткий ящик з OSB, який щільно зачиняється з усіх боків, з жорстким каркасом. Цей вид пакування широко використовується для перевезення корпусних меблів, хромованих виробів, сипких матеріалів у паперовому пакуванні , керамічних виробів.

Об’єм меблевого контейнеру -2 м³.

Пакування, розроблене з урахуванням специфіки Вашого вантажу, дозволяє безпечно транспортувати та зберігати різноманітні види вантажу.

Компанія Делівері завжди відкрита до діалогу з клієнтами. Ми готові розробити пакування виключно під Ваш вантаж.